Giresun Federasyonu olarak Milletvekilimiz Sn. Hasan Turan ile beraber dün Türkiye Cumhuriyeti Hükümetimizin Başbakan Yardımcısı gururumuz Sn. Nurettin Canikli’ ye Çankaya Köşkünde hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik.

Genel kurulun ve yoğun programının olmasına rağmen bizleri ağırlayan ve geniş zaman ayıran özellikle başta İstanbul Milletvekilimiz Hasan Turan, samimi ve içten davranışlarıyla ve methiyeleriyle Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu, Kadınlar Kolumuzun Başkanı Suna Özbayram’ ın sorularına içtenlikle cevap vermesi bizleri fevkalade mutlu etmiştir.

Özelllikle fındık konusuna sahip çıkılacağına, hep içimizde uhde olan Karayollarında Samsundan sonra Giresun levhasının belirli yerlere asılması için gerekli talimatın verileceğine bundan sonra cennet vatan Giresununumuzun daha cok sahiplenileceğinin müjdelerini vermesi kafilemizde sevinç yaratmıştır.

Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Başbakan Yardımcımız Sn.Nurettin Canikli’ ye,bizleri hiç yalnız bırakmayan özel ilgilenen içimizden birisi İstanbul Milletvekilimiz Sn.Hasan Turan’ a, yine bizleri cok güzel şekilde ağırlayan Giresun Milletvekilimiz Sn. Cemal Öztürk’ e Giresun Federasyonu olarak teşekkür ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir